Kadın Girişimciler Akademisi

ÜNLÜ & Co olarak, ekonomik büyüme ve toplumsal kalkınmada kadınların iş gücüne katılımının ve girişimciliğin desteklenmesinin önemli bir payı olduğuna inanıyoruz. Bu amaçla 2016’da hayata geçirdiğimiz ÜNLÜ & Co Kadın Girişimciler Akademisi ile hedefimiz kadınlara gereksinim duydukları her konuda tam donanımlı bir rehberlik yaparak girişimcilik yolculuklarında onları cesaretlendirmek.

ÜNLÜ & Co olarak Kadın Girişimciler Akademisi kapsamında kadın girişimcilerimizi eğitim, mentorluk ve networking alanlarında destekliyoruz.

Kuruluşumuzun 20.yılında Endeavor Türkiye ve Türkiye Girişimcilik Vakfı desteği ile hayata geçirdiğimiz Kadın Girişimciler Akademisi ile beş yılda 100 kadın girişimciye eğitim vermeyi amaçlıyoruz. 4 yılda toplam 80 kadın girişimcinin mezun olduğu akademiye, her yıl 20 kadın girişimci kabul edilmektedir. İşini büyütme tutkusunda olan kadın girişimcileri hedefleyen programımıza katılım ücretsiz olup, program bitiminde hisse aktarımı gibi ek şartlar bulunmamaktadır.

Pandemi nedeniyle tüm eğitim ve mentorluk süreçleri online platformlara taşınmış olup, Akademi’nin V. Dönemi online olarak gerçekleştirilmektedir.

9 ay süren Akademi kapsamında katılımcılara;

  • Eğitim
  • Mentorluk
  • Networking ve yatırımcılar ile buluşma fırsatları sunulmaktadır.

Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.