Neden ÜNLÜ & Co?

ÜNLÜ & Co, bağımsız bir finansal danışmanlık firması olarak kurulduğu ilk günden bugüne izlediği başarılı büyüme stratejileri sayesinde Türkiye’nin lider yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi grubu konumunu korumaktadır.

ÜNLÜ & Co 2019 yılında ulusal ve uluslararası 6 ödül almıştır. Euromoney tarafından 25 yıldır her ülkede finans sektörünün en iyilerinin ödüllendirildiği törende Euromoney Mükemmellik Ödülü’ne layık görülmüştür. 2020 yılına da Bonds & Loans tarafından iki ödüle layık görülerek başlamıştır. Alınan ödüller, yerel ve küresel stratejilerin doğruluğunun yanı sıra grubun iş modelini, etkinliklerini ve değer üretme gücünü bir kez daha teyit etmektedir.

Grup, bu başarısını, verimli ve esnek İnsan Kaynakları uygulamalarına ve kaliteli iş gücüne borçludur.

ÜNLÜ & Co İnsan Kaynakları Bölümü, Grubun gelişimini ve ilerlemesini sürekli kılmak açısından çalışanlarının geniş vizyonlu, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini eksiksiz karşılayan, yeniliğe açık bireyler olmalarını, vazgeçilmez değerleri arasında kabul etmektedir.

  • Grubun %90'ı Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen eğitim kurumlarından yüksek lisans derecesine sahiptir.
  • Stratejik birimlerde, Grubun operasyonel ünitelerine oranla %30 daha fazla kadın yönetici ve aktif iş gücü bulunmaktadır.

ÜNLÜ & Co, insan haklarına saygının her türlü sosyal etkileşimin temelini oluşturduğuna inanmaktadır. Grup, insan kaynakları politikası çerçevesinde çeşitlilik ve fırsat eşitliği ilkelerine sıkı sıkıya bağlıdır.

Çalışan performansını artırmayı amaçlayan bir anlayışa sahip olan ÜNLÜ & Co İnsan Kaynakları Bölümü, yetkinlik yönetimine büyük önem vermektedir. Bu kapsamda birlikte başarmak, hedef ve sonuç odaklılık, gelişime ve değişime öncülük etmek gibi kriterler, başarıya giden yolda temel unsurlar olarak değerlendirilmekte ve insan kaynağının en etkin ve verimli şekilde yönetilmesi amacıyla kariyer geliştirme fırsatları sunulmaktadır.

ÜNLÜ & Co, yıllık çalışan maliyetinin önemli bir bölümünü çalışanlarına eğitim bütçesi olarak ayırmaktadır.

Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.