ALIŞAN LOJİSTİK

Alışan Lojistik, ÜNLÜ & Co'nun danışmanlığında 36 milyon euro tutarında finansman elde etti.

ÜNLÜ & Co'nun danışmanlığında gerçekleşen işlemde, Commercial Bank of Qatar ve Alternatif Bank; Türkiye pazarının en önde gelen lojistik hizmet sağlayıcısı Alışan Lojistik A.Ş.'ye 36 milyon euroluk fonlama sağladı.

Türkiye'nin lider yatırım bankacılığı hizmetleri ve varlık yönetimi grubu ÜNLÜ & Co, Türkiye pazarının önde gelen lojistik hizmet sağlayıcılarından Alışan Lojistik A.Ş.'nin aldığı 36 milyon euro tutarındaki finansman işleminde danışman olarak yer aldı. Commercial Bank of Qatar ve Alternatif Bank'ın fonlama sağladığı bu işlem ile Alışan Lojistik'in finansman yapısının uzun vadeye çekilmesi sağlanmış oldu.

Alışan Grubu'nun lokomotif şirketi olan Alışan Lojistik A.Ş., 1985 yılında Ertuğrul Alışan başkanlığında İstanbul'da kuruldu. Türkiye pazarının en önde gelen Lojistik Hizmet sağlayıcılarından olan Alışan Lojistik, hızlı tüketim malları ve kimyevi maddeler lojistiği alanında pazar lideridir. Sürekli büyüme ve gelişmeyi hedefleyen Şirket; uluslararası taşımacılıkla başlayan yolculuğuna, bünyesine farklı alan ve coğrafyalarda çözümler üretebilen firmaları ve hizmetleri katarak devam etmektedir

Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.