ÜNLÜ & Co’ya yeni İnsan Kaynakları Yönetici Direktörü

ÜNLÜ & Co kadrosunu sektörünün deneyimli isimleri ile güçlendirmeye devam ediyor. Finans ve perakende sektörünün önde gelen şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapan E. Elif Özer, İnsan Kaynakları Yönetici Direktörü olarak ÜNLÜ & Co ailesine katıldı.

Türkiye’nin lider yatırım bankacılığı hizmetleri ve varlık yönetimi grubu ÜNLÜ & Co İnsan Kaynakları Direktörlüğüne E. Elif Özer atandı. Özer, 18 Temmuz 2018 itibarıyla ÜNLÜ & Co’da ‘İnsan Kaynakları’ bölümünde ‘Yönetici Direktör’ olarak göreve başladı.

Kariyer hayatına Kentbank’ta Eğitim ve Geliştirme Uzmanı olarak başlayan E. Elif Özer, sırasıyla HSBC’de İnsan Kaynakları Kıdemli Müdürü, Ereteam’de İnsan Kaynakları Direktörü olarak çalıştı.

Daha sonra Kahve Dünyası & Altınmarka & Detay’da İnsan Kaynakları Bölüm Başkanlığı (CHRO) görevini üstlenen Özer, son olarak 2017 yılından itibaren Marm Assistance’da İnsan Kaynakları Bölüm Başkanı (CHRO) ve İK’dan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunu olan E. Elif Özer, ayrıca, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde online MBA eğitimine devam etmektedir.


ÜNLÜ & Co hakkında:

1996 yılında bağımsız bir finansal danışmanlık firması olarak kurulan ÜNLÜ & Co, bugün Türkiye’nin lider yatırım bankacılığı ve varlık yönetimi grubu olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. ÜNLÜ & Co, kurumsal finansman ve danışmanlık, borç finansmanı ve danışmanlığı, kurumsal pay senedi satışları ve varlık yönetimi çözümlerinin yanısıra DAHA ile nitelikli bireysel müşterilere özel ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Türkiye’nin uluslararası şirket satın alma ve birleşmeleri, stratejik ortaklıkların oluşumu, tahvil ihraçları, blok satışlar ve halka arz işlemlerinde pazar lideri olan ÜNLÜ & Co müşterilerine kurumsal finansman danışmanlık hizmetlerinin yanında, sendikasyon kredisi, satın alma finansmanı ve proje finansmanı gibi her türlü borç finansmanının yapılandırılması ve temin edilmesine yönelik olarak finansal danışmanlık hizmetleri ile tahsili gecikmiş alacak yönetimi, girişim sermayesi ve portföy yönetimi gibi varlık yönetimi hizmetleri de vermektedir. Merkezi İstanbul’da ve 350’nin üzerinde çalışanıyla faaliyet gösteren ÜNLÜ & Co’nun ayrıca, New York’ta ve Singapur’da da ofisleri bulunmaktadır.

Bir hata oluştu, lütfen daha sonra tekrar deneyiniz! Form iletilmiştir, teşekkürler.